Author: s***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Did Emily cosplay with this wig and got compliments!
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 210.700₫
Original Price: 245.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blue |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Trọng lượng tịnh | 245 g |
| Chiều dài | 55 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb25081444584322012 |
Author: s***e
Date:
Review: Did Emily cosplay with this wig and got compliments!
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: z***a
Date:
Review: Easy to wear: you looks and feels so good, love it
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: t***4
Date:
Review: very pretty and good quality, definitely worth the money
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: s***e
Date:
Review: يجنن رووووعه والكواليتي روعه
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm